Przejdź do treści

Kurs nurka zawodowego - Szkolenia nurkowe

Zdobądź uprawnienia nurka zawodowego i zacznij pracę w dochodowej branży. Szkolenia nurkowe organizujemy regularnie od wielu lat w Gdańsku. Nasz zespół szkoleniowy tworzą silni i doświadczeni specjaliści, podchodzący do swojej pracy z pasją. Ukończ z nami kurs nurka zawodowego!

PC DIVERS SERVICE

Lata doświadczeń w branży nurkowej

Specjaliści PC Divers Service to dziesiątki lat doświadczeń w przemyśle morskim. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie realizacji projektów prac podwodnych zdobyte na wodach Europy i świata.

Zdobywaj wiedzę z najlepszymi

Dysponujemy świetnie przygotowanym personelem nurkowym oraz profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem. Nasze projekty realizowaliśmy w różnych, nawet bardzo trudnych warunkach. Podejmujemy się zleceń złożonych prac, także przy braku widoczności. 

Nurek zawodowy skaczący do wody podczas wykonywania prac podwodnych

Nasze szkolenia - uprawnienia

Uzyskaj uprawnienia na: Nurka III klasy, Nurka II klasy, Kierownika prac podwodnych III klasy, Kierownika prac podwodnych II klasy, Operatora systemów nurkowych.

Nurek na powierzchni wody

Szkolenia uzupełniające

Szkolenie uzupełniające dla odnowienia dyplomu nurka dla osób spełniających wymagania do przedłużenia ważności dyplomu, oraz szkolenie uzupełniające dla odnowienia dyplomu nurka dla osób niespełniających wymagań do przedłużenia ważności dyplomu.

Nurek zawodowy podczas prac podwodnych

Wykształcona kadra

Dbamy o to, aby nasi Instruktorzy nurkowania przekazywali naszym kursantom zawsze aktualną i pełną wiedzę, a także pomagali im w pełni opanować wymagające programy szkoleniowe.

Nurek zawodowy - szkolenie

Od ponad 10 lat przekazujemy naszą wiedzę, wciąż doskonaląc program szkoleniowy i zdobywając na tym polu wielu zadowolonych kursantów a także później współpracowników. Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, chętni do dzielenia się swoimi doświadczeniami i przekazywania najlepszych praktyk. Szkoliliśmy już tysiące nurków, którzy z satysfakcją wykonują swoją pracę na całym świecie.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który w pełni udostępniamy podczas kursu. Samo szkolenie odbywa się w doskonałej lokalizacji (Gdańsk) a program szkoleniowy jest stale adaptowany do aktualnych wymagań rynku.

Kurs nurka polega na nauce obsługi sprzętu, w który wyposażony jest nurek, a także na nauce obsługi podstawowych narządzi, z którymi nurek może mieć styczność w przyszłości.

PC DIVERS SERVICE

Wymagania wstępne na kurs nurka zawodowego

Aby przystąpić do kursu należy mieć ukończone 18 lat. Należy także przedstawić orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac podwodnych zgodnie rozporządzeniem ministra zdrowia z dnia 17 września 2007 r. w sprawie warunków zdrowotnych do wykonywania prac podwodnych. Wymagana jest umiejętność pływania bez sprzętu a także podstawowe umiejętności techniczne. Nie jest to wymagane, jednak zanim kandydat rozpocznie przygodę z nurkowaniem zawodowym, wskazane jest doświadczenie w nurkowaniu rekreacyjnym.

Zgodność z dokumentami regulującymi szkolenia nurkowe

Nasze kursy prowadzimy zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 17 października 2003 r. o wykonywaniu prac podwodnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 612), Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 25 czerwca 2010 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do wykonywania prac podwodnych (Dz. U. 2010. nr. 126 poz. 856) oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 22 września 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szkolenia i egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do wykonywania prac podwodnych (Dz.U. 2015 poz. 1535).

Korzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Nasze usługi świadczymy we wszystkich krajach Europy.

PC DIVERS SERVICE

Nasze ostatnie realizacje

Zrealizowaliśmy już wiele projektów dla naszych klientów. Każdy z nich pozwalał nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami.