Prace podwodne (nurkowe)

PC Divers Service to dziesiątki lat doświadczeń na rynku morskim i nurkowym. Oferujemy kompleksowe prace podwodne i roboty nurkowe, wykonywane bezpiecznie i precyzyjnie w każdych warunkach.

PC DIVERS SERVICE

Lata doświadczeń w branży nurkowej

Specjaliści PC Divers Service to dziesiątki lat doświadczeń w przemyśle morskim. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie realizacji projektów prac podwodnych i robót nurkowych, zdobyte na wodach Europy i świata.

Kompleksowe usługi niezależnie od warunków

Dysponujemy świetnie przygotowanym personelem nurkowym, oraz profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem. Nasze projekty z powodzeniem realizowaliśmy w różnych, nawet bardzo trudnych warunkach, dlatego podejmujemy się zleceń złożonych prac, także przy braku widoczności. 

Nurek zawodowy podczas prac podwodnych

Profesjonalne przygotowanie

Prowadzimy regularne przeglądy wykorzystywanego sprzętu. Dokładnie sprawdzamy każdy element, dzięki czemu nasz zespół jest zawsze doskonale przygotowany do kolejnej operacji.

Nurek na powierzchni wody

Bezpieczeństwo i jakość prac

Stale dążymy do doskonalenia naszych usług nurkowych, czego potwierdzeniem są otrzymane certyfikaty. Wysoka jakość i bezpieczeństwo prac podwodnych to potwierdzenie naszej odpowiedzialności, oraz etyki biznesowej.

Nurek zawodowy skaczący do wody podczas wykonywania prac podwodnych

Rzetelność i terminowość

Naszym sukcesem jest rzetelne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Wysoki poziom obsługi jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego 98% wykonywanych przez nas prac podwodnych przebiega bez komplikacji.

Profesjonalne prace podwodne

Od ponad dziesięciu lat wykonujemy profesjonalne prace podwodne na terenie kraju oraz za granicą, w wielu krajach Europy i świata. Wykonywane przez nas zlecenia charakteryzuje wysoka jakość oraz kompleksowość, a swoją skuteczność zawdzięczamy wykwalifikowanemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu. Potwierdzeniem naszej jakości są certyfikaty wielu renomowanych towarzystw kwalifikacyjnych, a także wciąż udoskonalane wewnętrzne procedury.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy i inspekcje podwodne, specjalistyczne naprawy podwodne, cięcie i spawanie podwodne, prace hydrotechniczne, a także prace wydobywcze jednostek pływających lub zatopionego sprzętu. W ramach robót podwodnych prowadzimy między innymi wymianę echosond i logów, czyszczenie i polerowanie śrub napędowych, montaż i demontaż koferdamów. Specjalizujemy się także w ograniczaniu i usuwaniu rozlewów olejowych i ropopochodnych, a także w prowadzeniu podwodnych badań nieniszczących (NDT).

PC DIVERS SERVICE

Prace podwodne - wymagania

Prace podwodne, to nic innego jak nurkowanie zawodowe. W krajach Europy mają one status zawodu regulowanego, a dokumentami regulującymi roboty nurkowe są ustawa o wykonywaniu prac podwodnych z dnia 17 października 2003 roku oraz komplet aktów wykonawczych. Wymogiem warunkującym świadczenie tego rodzaju usług jest wdrożenie w organizacji certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w pracach podwodnych. Wymagające regulacje zapewniają naszym klientom oraz pracownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa, zwiększany dodatkowo także przez wdrożone przez nas, wewnętrzne procedury.

Korzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Prace podwodne świadczymy zarówno w Polsce, jak i we wszystkich krajach Europy i Świata.

PC DIVERS SERVICE

Nasze ostatnie realizacje

Zrealizowaliśmy już wiele projektów dla naszych klientów, a każdy z nich pozwalał nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami.