Przejdź do treści

Prace podwodne Gdańsk

PC Divers Service to dziesiątki lat doświadczeń na rynku morskim i nurkowym. Oferujemy kompleksowe prace podwodne i roboty nurkowe, wykonywane bezpiecznie i precyzyjnie w każdych warunkach.

PC DIVERS SERVICE

Lata doświadczeń w branży nurkowej

Specjaliści PC Divers Service to dziesiątki lat doświadczeń w przemyśle morskim. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie realizacji projektów prac podwodnych i robót nurkowych, zdobyte na wodach Europy i świata.

Kompleksowe usługi niezależnie od warunków

Dysponujemy świetnie przygotowanym personelem nurkowym, oraz profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem. Nasze projekty z powodzeniem realizowaliśmy w różnych, nawet bardzo trudnych warunkach, dlatego podejmujemy się zleceń złożonych prac, także przy braku widoczności. 

Nurek zawodowy skaczący do wody podczas wykonywania prac podwodnych

Profesjonalne przygotowanie

Prowadzimy regularne przeglądy wykorzystywanego sprzętu. Dokładnie sprawdzamy każdy element, dzięki czemu nasz zespół jest zawsze doskonale przygotowany do kolejnej operacji.

Nurek na powierzchni wody

Bezpieczeństwo i jakość prac

Stale dążymy do doskonalenia naszych usług nurkowych, czego potwierdzeniem są otrzymane certyfikaty. Wysoka jakość i bezpieczeństwo prac podwodnych to potwierdzenie naszej odpowiedzialności, oraz etyki biznesowej.

Nurek zawodowy podczas prac podwodnych

Rzetelność i terminowość

Naszym sukcesem jest rzetelne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Wysoki poziom obsługi jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego 98% wykonywanych przez nas prac podwodnych przebiega bez komplikacji.

Profesjonalne prace podwodne w Gdańsku

Od ponad dziesięciu lat wykonujemy profesjonalne usługi nurkowe na terenie województwa pomorskiego, kraju oraz za granicą, w wielu krajach Europy i świata. Wykonywane przez nas zlecenia charakteryzuje wysoka jakość oraz kompleksowość, a swoją skuteczność zawdzięczamy wykwalifikowanemu personelowi oraz wieloletniemu doświadczeniu. Potwierdzeniem naszej jakości są certyfikaty wielu renomowanych towarzystw kwalifikacyjnych, a także wciąż udoskonalane wewnętrzne procedury.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy i inspekcje podwodne, specjalistyczne naprawy podwodne, cięcie i spawanie podwodne, prace hydrotechniczne, a także prace wydobywcze jednostek pływających lub zatopionego sprzętu. W ramach robót podwodnych prowadzimy między innymi wymianę echosond i logów, czyszczenie i polerowanie śrub napędowych, montaż i demontaż koferdamów. Specjalizujemy się także w ograniczaniu i usuwaniu rozlewów olejowych i ropopochodnych, a także w prowadzeniu podwodnych badań nieniszczących (NDT).

PC DIVERS SERVICE

Usługi podwodne w województwie pomorskim

Województwo pomorskie, a w szczególności miasto Gdańsk to punkt centralny naszej działalności. Nasze usługi w zakresie podwodnych robót specjalistycznych oraz prac hydrotechnicznych wykonujemy jednak zarówno w rodzimej stoczni Gdańskiej jak i poza nią. Specjalizujemy się w pracach przeprowadzanych pod wodą, oraz na wodzie w trudnych, niesprzyjających warunkach.

Spawanie podwodne

Spawanie podwodne to profesja, którą uznaje się za jedną z najbardziej niebezpiecznych. Mimo niesprzyjających warunków, od spawacza podwodnego wymagana jest ogromna precyzja. Nasza przewaga w tym aspekcie polega na doświadczeniu oraz najwyższej klasy narzędziach, które zapewniamy naszym specjalistom. Jest to gwarancja bezpieczeństwa oraz skuteczności wykonywanych zleceń.

Nasi nurkowie pod powierzchnią wody spawają dwiema technikami:

  • Spawanie na sucho, zarówno izobaryczne jak hiperbaryczne, polega na umieszczeniu spawacza w wentylowanej komorze i spawaniu bez bezpośredniego kontaktu z wodą,
  • Spawanie na mokro, podczas którego zarówno spawacz, spawany element jak i elektroda są w bezpośrednim kontakcie z wodą. 

Badania i przeglądy podwodne

Wszystkie jednostki pływające lub znajdujące się w całości lub w części pod wodą, wystawiane są na ciągłe działanie sił i organizmów żyjących pod jej powierzchnią. Z tego względu wymagają one regularnych przeglądów oraz badań stanu technicznego. Nasz personel od wielu lat kompleksowo wykonuje inspekcje podwodne różnego typu obiektów. Dokonujemy wnikliwej oceny stanu technicznego statków jak i różnego rodzaju budynków. Każde badanie przeprowadzane jest z użyciem najwyższej jakości sprzętu a jego rezultaty szczegółowo dokumentujemy w formie opisowej oraz fotograficznej.

Prace podwodne - wymagania

Prace podwodne, to nic innego jak nurkowanie zawodowe. W krajach Europy usługi podwodne mają status zawodu regulowanego, a dokumentami regulującymi roboty nurkowe są ustawa o wykonywaniu prac podwodnych z dnia 17 października 2003 roku oraz komplet aktów wykonawczych. Wymogiem warunkującym świadczenie tego rodzaju usług jest wdrożenie w organizacji certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w pracach podwodnych. Wymagające regulacje zapewniają naszym klientom oraz pracownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa, zwiększany dodatkowo także przez wdrożone przez nas, wewnętrzne procedury.

Korzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Prace podwodne świadczymy zarówno w Polsce, jak i we wszystkich krajach Europy i Świata.

PC DIVERS SERVICE

Nasze ostatnie realizacje

Zrealizowaliśmy już wiele projektów dla naszych klientów, a każdy z nich pozwalał nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami.