Przejdź do treści

Próby obciążeniowe

PC Divers Service przeprowadza okresowe testy obciążenia, a także testy obciążenia na żądanie. Jesteśmy otwarci na współpracę i dostosujemy się do wszelkich potrzeb naszych Klientów.

PC DIVERS SERVICE

Profesjonalny sprzęt

PC Divers Service posiada całą gamę worków na wodę, w tym worki 100-tonowe. Nasza firma może wykonać dowolny test obciążeniowy. Port Commercial Service dostarcza rozwiązania szyte na miarę, dostosowane nawet do najsurowszych warunków.

Usługi dla całego przemysłu

Typowy sprzęt testowany przez PC Divers Service znajduje się na statkach pasażerskich, towarowych, na obiektach przemysłu ciężkiego, w portach, oraz w stoczniach i terminalach przeładunkowych. Współpracujemy również z elektrowniami wodnymi i z armatorami.

Profesjonalne przygotowanie

Wszystkie worki na wodę są czyszczone zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie przed i po mobilizacji w naszych obiektach, aby zapewnić, że ANS (wodne gatunki uciążliwe) nie zostaną nieumyślnie przetransportowane do innych miejsc.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Worki na wodę są sprawdzane przed każdym użyciem, ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszelkie uszkodzenia, które mogły powstać podczas poprzedniego użytkowania, przechowywania i transportu.

Ciągły rozwój

Nasz rozwój w dziedzinie testów obciążeniowych znacznie zwiększył praktyczność, ekonomiczność i bezpieczeństwo dostarczania sprawdzonych i certyfikowanych testów obciążenia w wielu zastosowaniach, takich jak dźwigi, żurawie, żurawiki, wciągarki, łodzie ratunkowe, rampy i windy.

Jak to działa?

Ciężarki wodne są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić obciążenie testowe przy użyciu wody zamiast tradycyjnych ciężarków stałych do testowania obciążenia. Ten certyfikowany system pozwala na bezpieczną i praktyczną metodę testowania obciążeń suwnic bramowych, dźwigów, wysięgników dźwigowych, żurawi, łodzi ratunkowych, wind, przeciwwag, różnych urządzeń dźwigowych i znacznie bardziej specjalistycznego sprzętu.

Worek na wodę jest dostarczany do miejsca testu obciążenia i przygotowywany do przeprowadzenia testu obciążenia. Po prawidłowym sprawdzeniu bezpieczeństwa obszaru przylegającego do miejsca testu i uzupełnieniu listy kontrolnej, gdy każdy parametr jest bezpieczny, a operator urządzenia jest gotów do działania, przystępujemy do testu. Po przeprowadzonym teście nasz personel demontuje cały sprzęt i sporządza świadectwo testu. Całość jest obsługiwana przez naszą firmę – Port Commercial Service zajmującą się inspekcją ładunków.

Korzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Nasze usługi świadczymy we wszystkich krajach Europy.

PC DIVERS SERVICE

Nasze ostatnie realizacje

Zrealizowaliśmy już wiele projektów dla naszych klientów. Każdy z nich pozwalał nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami.